Fellowes Brands to światowy lider w dziedzinie ergonomicznych rozwiązań do pracy biurowej. Od ponad 100 lat poprawiamy komfort Twojej pracy i pomagamy Ci być zdrowym i wydajnym. Z zangażowaniem tworzymy innowacyjne rozwiązania z zakresu ergonomii, których celem jest troska i szacunek do pracownika. Rozumiemy, że lepsze zdrowie i dobre samopoczucie w pracy są integralną częścią życia. Dlatego opracowaliśmy produkty, takie jak biurka z regulacją wysokości i ergonomiczne akcesoria, aby pomóc ludziom osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Nasze rozwiązania posiadają akredytację organizacji FIRA, która gwarantuje, że spełniają wszelkie standardy ergonomii. Oferujemy szeroką gamę certyfikowanych produktów m.in. ramiona oraz bazy pod monitory, laptopy, podnóżki, a także podkładki pod mysz z ochroną antybakteryjną Microban®. Nieustannie pracujemy nad rozwojem produktów do pracy siedząco-stojącej typu stanowiska sit-stand czy biurka z regulacją wysokości. Wierzymy, że dzięki prostej zmianie postawy uchronisz się przed zachodzącymi przez lata w Twoim organiźmie skutkami nieprawidłowych nawyków.

Fellowes działa globalnie, i w Europie. Mamy silną regionalną obecność w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Francji, Włoszech i Polsce.